Müşteri Temsilcisi : 0212 520 68 39-40

Ceppili Nedir ?

Cep pili

 

SONEX CEPPOWER İLE KONTROL SENDE...

SONEX CEPPOWER,ceptelefonu,tablet,mp3 çalar ve usb sarj uçlu tüm elektronik ürünler için tasarlanmış; taşınabilir harici güç kaynağıdır...CEPPİLİ dir...
Kullanımı kolay,bekleme süresi uzundur. 
SONEX CEPPOWER ile iletişim hiç kesilmez...

 


 

Cep pili

CEPPİLİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ

CEPPİLİ alırken kullanmakta olduğunuz cihazınızın pilinin mAh (miliamper) değerini kontrol etmeniz gerekir. Alacağınız CEPPİLİ  nin mAh değeri ne kadar yüksek olursa cihazınızı o kadar fazla kez şarj etme imkanı bulursunuz. 
mAh değerlerini cihazınızın kullanım broşürlerinde veya web sitemizde bulabilirsiniz. 
mAh Değerlerini Görmek İçin Tıklayınız. Bir diğer önemli konu da,ceppilinin "hammaddesi" dir,sahip olduğu teknolojidir. SONEX CEPPOWER marka ceppillerinde en yuksek kaliteli Li-İon piller     kullanilmiştır. Ayrıca sahip olduğu devre kesiciler sayesinde,ürününüzü aşırı sarj,deşarj gibi olumsuz etkilerden korur.

 

 


Cep pili

 

Hangi CEPPİLİNİ Alsam...

Cihazınızın miliamper değerini öğrendikten sonra almayı düşündüğünüz ceppilinin miliamper değeri ile karşılaştırınız,
Sonrası basit bir matematik işlemidir...
Örnek : SONEX CEPPOWER ER-104 ün kapasitesi 10.400 mAh'dir. Samsung S3 marka ceptelefonu pili ise 2.300 mAh kapasiteye sahiptir.  10.400 / 2.300 = 4.5. Bu da demektir ki Sonex Ceppower ER-104 ceppili tam kapasite dolu iken Samsun S3 marka ceptelefonu pilini sıfırdan tam kapasiteye kadar 4,5 kez sarj edebilir.

 


Cep pili

 

SONEX CEPPOWER BAKIM

Ürününüzü ıslatmayınız, sert darbelere maruz bırakmayınız ve hiç kullanmasanız dahi 3 ayda bir mutlaka şarj ediniz.
CEPPOWER ları birbirine bağlamamayınız.CEPPOWER'ı kullanmadan önce kutu içindeki "Kullanım Klavuzu" nu okuyunuz.Telefon veya Tablet bilgisayarınızı şarj ederken tercihen orjinal şarj kalbonuzu kullanınız ancak CEPPOWER ile size verilen bağlantı kablosu ve adaptörleri kullanmanızda da her hangi bir teknik sakınca bulunmamaktadır.

 


Cep pili

 

 

INPUT NEDİR : 

Input giriş demektir. Buradaki anlamı ise: ceppilinizi elektiriğe bağladıgınız zaman 1 saatte alacağı güç miktarıdır.
Örneğin: 5.200 mAh kapasitesi olan ceppilinizin "input/giriş" değeri 1.000 mAh ise,ceppilinizin sıfırdan tam şarj olabilmesi için 5.2 saate ihtiyacı vardır.

 

 


 

Cep pili

 

OUTPUT NEDİR:

Output,"çıkış" demektir.Buradaki anlamı ise; ceppilinizin bir saatte aktaracağı guç miktarıdır.
Örneğin: 1 Amper (veya 1.000 mAh) çıkış gucu olan ceppiliniz, 2.000 mAh kapasiteli pili olan bir cep telefonunu 2 saatte şarj edebilir.
Not: (ER-104 modelimizde, biri 1.000mAh, diğeri 2.000 mAh iki adet "output / çıkış" bulunmaktadır. Yuksek kapasiteli çıkış, ozellikle tabletler için düşünülmüştür)

ERKAL İletişim Hizmetleri San.ve Tic. A.Ş. © 2016 CEPPOWER